Mesaj gönder
Ana sayfa

crown extra lighting co. ltd şirket Profili

şirket Profili

CROWN EKSTRA AYDINLATMA CO., Ltd. patlamaya dayanıklı ürün alanında Ar-Ge, üretim, satış ve servisi entegre eden kapsamlı bir kuruluştur.

 

petrol, petrokimya, elektrik, altın, demiryolu, havacılık, askeri, kamu güvenliği, yangın, gemi, yol, ilaç vb. için yeşil, çevre koruma, enerji tasarrufu, önde gelen endüstriyel aydınlatma çözümleri sağlayıcısı olmayı taahhüt ediyoruz. yüksek kaliteli patlamaya dayanıklı ürünler ve profesyonel teknik servis çözümleri sunar.

 

Şirket, LED patlamaya dayanıklı lambalar, patlamaya dayanıklı yangın acil durum ışıkları patlamaya dayanıklı elektrikli ev aletleri, patlamaya dayanıklı aksesuarlar ve düşük voltajlı elektrik bileşenleri, kalıplar, güç dağıtım anahtarı kontrol ekipmanları ve diğer ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.Ürünlerimiz kesinlikle Çin Halk Cumhuriyeti GB3836.1/GB3836.2-2010 ulusal standartlarına göre tasarlanmış ve üretilmiştir;ürünler, düzenli ulusal denetim yetkilileri tarafından denetlenir ve onaylanır ve ilgili patlamaya dayanıklı, yangına dayanıklı CCC sertifika test raporları ile AB CE, ATEX, TUV, ISO9010, CCC, ROHS ve diğer yönetim sistemi sertifikalarını almıştır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2011 yılında kurulan CrownExtra, aydınlatma geliştirme, araştırma ve geliştirme, üretim ve satış yapan kapsamlı bir kuruluştur.

crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd crown extra lighting co. ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : TAÇ EKSTRA

No. Çalışanları : 85~99

Yıllık satış : 20000000-2500000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin crown extra lighting co. ltd Sertifikalar Çin crown extra lighting co. ltd Sertifikalar Çin crown extra lighting co. ltd Sertifikalar Çin crown extra lighting co. ltd Sertifikalar